تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵

سرهنگ کمال حیدری بهمراه آقای ضیایی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسؤول بسیج رسانه با حضور در کانون بسیج هنرمندان روند فعالیت این کانون را مورد بررسی قرار داد. حیدری همچنین با اشاره به آغاز فعالیت کانونهای بسیج در شهرستان گفت: به زودی کانون بسیج رسانه هم با استقرار در مکان مناسب و تجهیز […]

سرهنگ کمال حیدری بهمراه آقای ضیایی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسؤول بسیج رسانه با حضور در کانون بسیج هنرمندان روند فعالیت این کانون را مورد بررسی قرار داد.
حیدری همچنین با اشاره به آغاز فعالیت کانونهای بسیج در شهرستان گفت: به زودی کانون بسیج رسانه هم با استقرار در مکان مناسب و تجهیز امکانات فعالیت خود را أغاز می کند.
فرمانده سپاه پیش از این بازدید در دیدار با رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و شهدای کارمند هفته دولت را به ضیایی تبریک گفت.

برچسب ها:
نظرات شما
 1. مجتبی طالبی دارستانی ازرودبارزیتون گفت:

  قال حضرت باب الحوائج امام موسی(ع) کسیکه روحیه شکرگذاری ازمردم رانداشته باشدشکرنعمتهای خداوندرابجا نیآورده است.
  ************************************************************************ با سلام وتبریک بمنا سبت ایام ولادت با سعادت حضرت ثا من الحجج علیه آلاف وتحیته
  وثناء(علی ابن موسی الرضا(ع)جا دارد وشا یسته است به سهم خودما ن به مصداق ومضمون بارزحدیث نبوی
  *من لم یشکرامخلوق, لم یشکرالخا لق *

  ترجمه :کسیکه ازخوبیهای مردم تشکرنکندشکرنعمتهای خداوندرابجا نیاورده است.
  اززحمات بیدریغ وطاقت فرسا وتوان فرساوبی دریغ وشبانه روزی ومخلصانه وبی ریاء برادربزرگواروارزشمندودرخط ولایت جنا ب سرهنگ پا سدارکمال حیدری فرمانده توانمندوسخت کوش رودبارزیتون دربرپا یی مراسمها ویادوارهای سراسرمعنوی شهیدان وبرگزاری کلاسهای قرآنی وهمچنین دایرکردن کلاسهای آموزشی ودفاعی وتربیتی وبرقراری دعاها ی ندبه وکمیل درسطح شهرستان وهمینطورآقای ضیایی رئیس ارشاد ومسوول بسیج رسانه و مضافا”به اینکه ازفرمانده مخلص وبسیجی پایگاه شهیدچمران رودبارآقای دولت پورلاکه صمیمانه تقدیروتشکرنما ئیم.برای سلامتی همه خادمین به اسلام ناب محمدی(ص) خاصه این عزیزان صلوات.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

فرهنگ و ادب