یادواره شهدای کارگری و کارمندی شهرستان رودبار در شرکت سیمان خزر لوشان برگزار شد.

علیرضا عطایی، فرمانده پایگاه بسیج کارگری سیمان خزر در حاشیه برگزاری یادواره شهدای کارگری و کارمندی شهرستان رودبار در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، اظهار کرد: یادواره شهدای کارگری و کارمندی شهرستان رودبار در راستای کنگره ۱۴ هزار شهید کارگری کشور همزمان با آغاز هفته دولت با حضور مسئولین و خانواده شهدا برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری چنین یادواره هایی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای بزرگوار است تا ویژگی ها و اخلاق خوب در جامعه بازخوانی شود.

۶۷۹۵۳

دبیر اجرایی یادواره شهدای کارگری و کارمندی رودبار گفت: با برگزاری یادواره های شهدا به خانواده شهدا اعلام می داریم که شهید آنان زنده است و همواره جامعه خصوصا جوانان از برکت خون آنان برخوردار می شوند.

عطایی با بیان اینکه سیمان خزر افتخار دارد که ۵ شهید والا مقام را تقدیم ارزش های انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: شهیدان مسعود ملکی، محمود زره پوش اسدالله دائمی، عین الله جهاندیده و علیداد پیربیگ از همکاران ما در مجموعه سیمان خزر بودند که در راه دفاع از آرمان های انقلاب به شهادت رسیدند.

به گزارش ایسنا، یادواره شهدای کارگری و کارمندی شهرستان رودبار به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شرکت سیمان خزر با مشارکت فرمانداری، سپاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران، حوزه مقاومت بسیج کارگری و کارمندی شهرستان رودبار در نمازخانه شرکت سیمان خزر لوشان برگزار شد.

گفتنی است، شهرستان رودبار ۳۰ شهید کارگری و کارمندی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :