یادواره امیران,سرداران,۱۱۰ شهید شهر رودبار و پنج تن از شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در پارک ساحلی شهید چمران رودبار برگزار شد.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان سپاه قدس گیلان در این مراسم امر به معروف و نهی از منکر را یکی از وصایای مهم شهدا اعلام کرد و گفت : ایران اسلامی با تکیه بر جوانان برومندش در حال مقابله با گروه های تروریستی در مرزهای اسلامی است.

سردار مصطفی پور افزود : تاریخ مصرف گروه های تکفیری منطقه به سر آمده و به زودی شاهد نابودی آنان خواهیم بود.
وی  با تبیین جایگاه شهدا در اسلام گفت : فرزندان گلگون کفن ایران اسلامی با تبعیت از ولایت فقیه در مقابل استکبارجهانی ایستادگی کردند و کشور را از گزند دشمنان مصون داشتند.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان لنگرود گفت: تاریخ مصرف داعش برای ابرقدرت‌ها در حال تمام شدن است و آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد.

سردار پاسدار حسین مصطفی‌پور صبح امروز در جمع مردم رودبار با بیان اینکه به فرمان ولی امر مسلمین امروز نیاز به امر به معروف جهانی داریم، اظهار داشت: مسیر سعادت بشریت، درخواست خوبی‌ها و دوری از بدی‌هاست و وجود اسلام در گرو امر به‌معروف و نهی از منکر است.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان لنگرود گفت: امر به معروف و نهی از منکر مسیر ۱۲۴ هزار پیامبر و امامان معصوم و اهل بیت و شهدا و صالحین است که در آن مسیر گام برداشتند و اگر جامعه‌ای پایه و اساس و بنیانش بر این اصول استوار باشد همان جامعه اسلامی خواهد بود که به‌دنبالش هستیم.

وی با بیان اینکه در هر نقطه‌ای از جهان که دشمنان، انسان‌ها را از مسیر درست منحرف کنند بر ما تکلیف است که پا به عرصه امر به معروف بگذاریم، تصریح کرد: آمریکا و عمالش با نظام اسلامی سر ناسازگاری دارند زیرا به این نتیجه رسیده‌اند که ایران با اجرا کردن عدالت و نشان دادن راه درست و هدایت مردم می‌تواند در جامعه تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به اینکه چنین حکومتی می‌تواند در مقابل سردمداران بی‌منطق دنیا بایستد، افزود: هدف از آتش افروزی حضور در عراق، یمن، سوریه، پاکستان و افغانستان حمله به ایران است چرا که نظامش از نظر ایدئولوژی توان دارد تا جهان را با ایجاد وحدت در مقابل سردمداران جنگ افروز از خدا بی‌خبر نگه دارد.

سردار مصطفی‌پور با بیان اینکه دشمنان اسلام و ایران به تازگی به‌دنبال رنگ و لعاب دادن مجدد به جریان منفور منافقین هستند، یادآور شد: باید با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و با داشتن بصیرت که باعث افزایش توان تشخیص خوب از بد است مسیر راه سعادت و کامیابی را بیش از پیش دنبال کرد.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف را کسانی محقق می‌کنند که تحمل شنیدن حرف مردم را داشته باشند و حرفی که می‌زنند سعادت مردم را به‌دنبال داشته باشد، تأکید کرد: تاریخ مصرف داعش برای ابرقدرت‌ها در حال تمام شدن است و آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و اکنون مدل جدید داعش که منافقین هستند را مطرح می‌کنند و می‌خواهند آنها را وارد کشور کنند.

سردار مصطفی پور در یادواره سرداران، امیران، ۱۱۰ شهید و پنج شهید گمنام و شهدای مدافع حرم در رودبار:

.امر به معروف و نهی از منکر باید جهانی شود

.داعش تاریخ مصرفش تمام شده است

.هنوز خبری از سردار شفیعی منتشر نشده

.سردار شفیعی با نگاهش بر رزمندگان تاثیر می گذاشت

مداحی کربلایی محمدتقی قاسمی از مداحان ارزنده گیلان و رودبار در یادواره امیران,سرداران,۱۱۰ شهید شهر رودبار و پنج تن از شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در پارک ساحلی شهید چمران رودبار


بخشی از مراسم یادواره سرداران,۱۱۰ شهید شهر رودبار

این خبر را به اشتراک بگذارید :