کسب مقام در مسابقات قرآن استان گیلان توسط حافظان لوشانی

Rudbarnews-1qoran95

حاج مجتبی صادق نیا کسب مقام نخست مسابقات حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در استان گیلان

Rudbarnews-qoran95

محمود فردی کسب مقام دومی مسابقات حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف وامور خیریه استان گیلان

معرفی نفرات برتر مسابقات استانی قرآن کریم گیلان

 نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اداره کل اوقاف گیلان معرفی شدند.

محمد قاسم پور، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت ، نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم گیلان را که با حضور ۳۰۰ قاری و حافظ قرآن کریم در سالن اداره کل مخابرات گیلان در رشت برگزار شده بود معرفی کرد.

وی با اشاره به نفرات برتر خواهران در رشته حفظ پنج جز، اظهار کرد: راضیه خلیلی از بندرانزلی، زهرا دولتی از ماسال و خدیجه کهن روز از رودسر به رتبه‌های برتر دست یافتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف گیلان افزود: در رشته حفظ ۱۰ جزء، سعیده واسع از رشت، سامره زمانی از لاهیجان و زهرا جعفری از فومن و در رشته حفظ ۲۰ جزء زهرا بخشی پور، سحر جمشیدی، مریم دریس زاده از رشت رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی اعلام کرد: در رشته حفظ کل قرآن کریم خواهران نیز سیده زینب تقوی پور، سمانه سادات خان دوستی از رشت و خورشید دریایی از رودسر اول تا سوم شدند.

قاسم پور اظهار داشت: در رشته قرائت خواهران صغری خورشیدی از بندرانزلی، آذرمان صادقی از تالش و عاطفه ناصح از صومعه سرا و در رشته ترتیل، هانیه کریمی خوشحال از لاهیجان، مونا محمد زاده و فاطمه مرادی از رشت رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.

وی یادآور شد: شهلا بیابانی از رودبار، زهرا خورشیدی از رودبار و کبری شکری از تالش نفرات اول تا سوم رشته دعا خوانی خواهران شناخته شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف گیلان با اشاره به نفرات برتر در بخش برادران گفت: در رشته حفظ پنج جزء، مجتبی صادقی نیا، محمد فردی از رودبار و حجت اله تامنی از بندرانزلی و در رشته حفظ ۱۰ جزء، محمد ستمار، محمد حسین گلپور و پوریا خوشه چین از رشت اول تا سوم شدند.

وی افزود: در رشته حفظ ۲۰ جزء، محسن حاجی حسینی از رودسر، مهیار فلاح پاکدامن و فرهاد مشفق از رشت و در رشته حفظ کل، حسن رجبی از رشت، محمد مصطفی پور از لنگرود و علی مستشاری راد از لاهیجان رتبه‌های برتر را به دست آوردند.

قاسم پور خاطرنشان کرد: در رشته ترتیل برادران، ابوالفضل زیبایی و حسین رفیع پور از لاهیجان و رحمان رضایی از لنگرود و در رشته قرائت، حسین رفیعی از لاهیجان، محمد علی عنبری از رودسر و محمدرضا صفری از بندرانزلی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

وی اظهار داشت: قاسم حسن پور از رشت، جاوید فلاح از رودبار و جواد حق پرست از رشت رتبه‌های اول تا سوم رشته دعاخوانی مسابقات استانی قرآن کریم گیلان را کسب کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف گیلان اضافه کرد: یاسین تبریزی نژاد، محمد رسول اجتماعی از رشت و محمدرضا نمازی از تالش رتبه‌های برتر رشته اذان این دوره از مسابقات را کسب کردند.

قاسم پور اظهار کرد: دو نفر برتر هر رشته در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از ۲۵مهر تا هفت آبان در زیباکنار رشت برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :