به گزارش رودبارنیوز به نقل از  روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان رودبار ، طی نشست همکاری و هم اندیشی که امروز صبح در محل زندان شهرستان رودبار مابین رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار و رئیس اداره زندان رودبار برگزار گردید مقرر شد به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار امکانات و فضای ورزشی بصورت رایگان در اختیار پرسنل زندان ، زندانیان ،خانواده زندانیان و سربازان زندان رودبار قرار گیرد . و جشنواره های ورزشی و بازی های رشته های مختلف ورزشی و همچنین دوره های آموزشی و توجیهی با همکاری اداره ورزش و جوانان برگزار شود .
فاضل بازیار طی صحبت هایی ورزش و فعالیت های ورزشی را مهم ترین عامل درشکل گیری شخصیت ، اخلاق و رعایت حقوق دیگران ، کاهش افسردگی و همچنین سلامت و تندرستی افراد و کمک به زندانیان را از اهم رسالت های اداره ورزش و جوانان دانست .
در ادامه نیز رحمانی رئیس زندان رودبار حل مشکل زندانیان خصوصا معتادین به مواد مخدر را یک کار گروهی بین ارگان های مختلف در حوزه های فرهنگی ، ورزشی ،آموزشی دانست .
ضمنا درحاشیه این نشست بازی والیبال بین زندانیان برگزار شد و در پایان از طرف ریاست اداره ورزش و جوانان جوایزی به تیم ها و نفرات برگزیده رشته های مختلف اهدا گردید .
@v_j_roudbar

(Visited 2 times, 1 visits today)
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :