iفرماندار رودبار با حضور امام جمعه منجیل، ادارات و نهاد ها، شوراها و معتمدین این شهر از زحمات سید جواد علیپور قدردانی و آقای بابک خیرزاده را بعنوان شهردار جدید این شهر معرفی کرد.

اسماعیل میرغضنفری با اشاره به تلاش و اهتمام زیاد برخی از مسئولان و مدیران متعهد و متخصص گفت: جا دارد هم از خدمات و فعالیتهای شهردار سابق منجیل و هم از خانواده و پدر بزرگوارش که از خانواده های معظم شهداست، تشکر و قدر دانی کنم.
وی با اشاره به فضای مجازی که بعضا در آن بدون هیچ ضوابط و چارچوب های اخلاقی آبروی مومنان را ناخواسته می برند و سعی در مجرم نشان دادن دارند، تصریح کرد: در مسیر کار و فعالیت کسانی که کار و حرکت می کنند یقینا تنگناهایی وجود دارد اما نباید افراد را به جرم ناکرده و فقط به براساس شنیده ها متهم کرد.
وی خاطرنشان کرد؛ شهر منجیل مردمان نجیب و با فرهنگی دارد، آقای علیپور زحمات زیادی را برای عمران و سازندگی در این شهر کشید اگر چه حافظه کوتاه مدت ما معمولا کارهای انجام گرفته و خوب را فراموش میکند.
وی افزود؛ امیدوارم اقای خیرزاده که فرزند شهید هم هست خیری را با خودش آورده باشد و با برنامه ریزیهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای شهر مثمر ثمر باشد.
فرماندار رودبار ۴ توصیه به شهردار جدید منجیل کرد و از وی خواست نسبت به حفظ حرمت کسانی که ارتباط کاری زیادی با شهردار قبلی داشتند، پرهیز و دوری از حاشیه ها، الزام به رعایت قانون، تعامل با شورای شهر و مشورت با معتمدین اقدام کند.
میرغضنفری با بیان اینکه باید قدردان زحمات مردمی باشیم که امام فرمودند ولی نعمتان ما هستند، تاکید کرد؛ دولت در کنار شما است، اعتبارات مناسب در کمیته برنامه ریزی اختصاص یافته ولی شهرداری باید به دنبال منابع پایدار باشد

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :