امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) رودبار، گفت: آقای میرغصنفری شما فرزند همین آب و خاکید، شما که درد مردم شهرستان خود را بهتر از هرکس دیگر می دانید.مگر یک جوان کارآمد در این رودبار نبود؟

به گزارش رودبارنیوز  به نقل از زیتون خبر، پس از انتصاب بخشدار مرکزی رودبار موجی از نارضایتی ها در بین ائمه جمعه، خانواده های شهدا، مردم، معتمدین شهرستان رودبار به وجود آمد. برخی از چهره های فرصت طلب داخل استان و کشور با برداشت مغرضانه سخنان یکی از ائمه جمعه شهرستان سعی در وارونه جلوه دادن ماجرا داشتند.

در جدیدترین واکنش ها به انتصاب بخشدار مرکزی حجت الاسلام فرجی از روحانیون با اخلاق و مردمی شهرستان رودبار در جمع نماز گزاران جمعه شهر رودبار در مصلی امام خمینی خواستار تجدید نظر در این انتصاب شد.

وی با تاکید براینکه خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان، روحانیون و عموم مردم شهرستان باید نسبت به مطالبه حق خود پیش قدم باشند، گفت: یک نگاه خارج شهرستان وجود دارد که هرکس را می خواهند امتحان کنند به رودبار می آورد و در این شهرستان هم صدای کسی در نمی آید.

امام جماعت مسجد ولی عصر(عج) پایین بازار رودبار ادامه داد: جمعی خدمت فرماندار برویم و خواستار مطالبه حق شهرستان باشیم.

وی با بیان این مطلب تصریح کرد: آقای میرغصنفری شما فرزند همین آب و خاکید، شما که درد مردم شهرستان خود را بهتر از هرکس دیگر می دانید.مگر یک جوان کارآمد در این رودبار نبود؟

حجت الاسلام فرجی با بیان اینکه بیان مشکلات مردم رودبار از سر خرابکاری و خوراک به دشمن دادن نیست، ادامه داد: اگر مردم رودبار حرف می زنند درد دارند دلمان می سوزد.

وی با تاکید بر اینکه معتمدین و ریش سفیدان رودبار نسبت به سرنوشت رودبار بی تفاوت نباشند، افزود: مردم رودبار خواسته بحقی در این انتصاب دارند، مودبانه و محترمانه حرف خود را بیان می کنند و نمی خواهند خوراک به دشمن بدهند.

این روحانی مردمدار شهرستان رودبار، بیان داشت: آقای میرغضنفری شما سید طباطبایی هستید، آقای انصاری شما در خانواده متدین پرورش یافته اید که از نماز شبهای پدرتان شنیده ایم می خواهیم از حق مردم رودبار دفاع کنید.

وی خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر رودبار نیز گفت: مردم به شما رأی داده اند و به شما اعتماد کرده اند تا در کنار مردم بتوانید برای عمران و آبادی شهر تلاش کنید.

حجت الاسلام فرجی خواستار رسیدگی به خواسته بحق مردم شهرستان رودبار از مسئولین استانی و شهرستانی شد.

(Visited 44 times, 1 visits today)
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :